Sürdürülebilir Beslenme Danışmanlığı

Sürdürülebilir Beslenme Danışmanlığı

En geç 11 Mart Pazartesi
kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Kullanıcı tarafından belirlenir.

200.00 ₺
200.00 ₺ KDV
DAHİL
İlan ID: 431
Kategori : Beslenme ve Diyetisyenlik Hizmeti

Online beslenme danışmanlığı sürecimiz FACETIME, WHATSAPP görüntülü veya ZOOM üzerinden ilerlemektedir. Yüz yüze görüşme için ofisim Bostanlı/İzmir'dedir.

Başlamaya karar verdiğinizde ilk olarak görüşme randevumuzu ayarlıyor ve randevu esnasında danışan kayıt formumuzu detaylı bir şekilde birlikte dolduruyoruz. Bu kayıt formunda size ve hayatınıza dair fikir edinebilmem için sorular mevcut; bu sayede neye ihtiyacınız olduğuna daha rahat karar verme ve doğru yönlendirme şansına sahip olmuş oluyorum. Bu aşamada veya daha sonrasında gerekirse kan testi yaptırmanızı isteyebiliyorum. Hali hazırda elinizde son 3 aya ait kan testiniz var ise görüşme öncesinde bana gönderebilirsiniz. İlk görüşmemizde standart bir beslenme eğitimi ile başlayıp, ileriki görüşmelerde sizin ihtiyaçlarınızın şekillenmesine bağlı olarak farklı eğitimler de eklenebiliyor.  Şayet bir plan üzerinden ilerlemeye karar verdiysek (örneğin bir beslenme tedavisi olacaksa), beslenme programınızı hazırlayıp size iletiyorum. Bu aşamada sorularınız olursa telefon ya da e-mail yolu ile haberleşebiliyoruz.

İlk görüşmemiz 45dk gibi bir süre alıyor. Haftada 1 görüşmeyle başlıyoruz; ihtiyacınıza göre 15 günde bir görüşme yapabiliyoruz. Süreçte ilerleme kaydettikçe yaptığımız görüşmelerin aralığı da artmaya başlıyor.

Seans sürelerimiz ortalama 20-30 dk sürüyor ve bu seanslarda beslenme düzeninizi oturtmaya, zayıf noktalarınızın güçlendirilmesine ve beslenme eğitimlerimize  devam ediyoruz.

Uzun vadeli esas hedefimiz hayat boyu sürdürebileceğiniz sizin yaşam biçiminize uyan bir sağlıklı beslenme düzeni oluşturmak.

Beslenme düzeninizdeki değişiklik ve güncellemelerimizi bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Sizi sıkan, bunaltan ve yoran, sağlıklı beslenmeye bakışınızı olumsuz etkileyen hiç bir uygulama ve kısıtlama söz konusu olmuyor