Sürdürülebilir Beslenme Danışmanlığı

Sürdürülebilir Beslenme Danışmanlığı

En geç 11 Mart Pazartesi
kargoya verilir.

Gönderim süresi, ürünü satışa sunan Kullanıcı tarafından belirlenir.

400.00 ₺
320.00 ₺ KDV
DAHİL
%20 İndirim Fırsat Ürün
İlan ID: 432
Kategori : Beslenme ve Diyetisyenlik Hizmeti

Merhaba,ben Yaren Sancak. Beslenme ve Diyet Uzmanı/Diyetisyenim. Beslenme Danışmanlığı hizmetimde online veya yüz yüze olmak üzere 2 farklı seçenek mevcuttur. Online beslenme danışmanlığı süreci Facetime veya WhatsApp üzerinden ; yüz yüze görüşme için ise ofisim Samsunda bulunmaktadır.

İlk olarak öngörüşme randevumuzu ayarlıyor ve telefon ile öngörüşmede sürecin nasıl ilerlediğini, hangi tahlil ve bilgileri isteyeceğimi,aklınızdaki tüm soruları detaylı bir şekilde konuşuyoruz. Sizi ve yaşam şeklinizi,sağlık durumunuzu,diyet sürecinden beklentilerinizi anlayabilmem için öngörüşmeyi önemsiyorum.

İlk seansımız ortalama 45dk sürüyor, sonraki rutin seanslar 30-45 dk sürüyor. Online veya yüz yüze fark etmeksizin haftada 1 seans şeklinde görüşme en verimli bulduğum seçenek (ücret bilgisi aylıktır yani toplam 4 seans içindir.)

Beslenme danışmanlığımda hedefim hayat boyu sürdürebileceğiniz, sizin yaşam biçiminize uyan bir sağlıklı beslenme düzeni oluşturmak. Her bireyin süreci kendine özgü çünkü hepiniz biriciksiniz. Bu sebeple beslenme planlaması "kişiye özgü" yapılmaktadır.

Besinlerle ve bedeninizle ilişkin yıllardır denediğiniz popüler diyet kültürüyle bozulduysa ; diyetle ilgili klişelerden ve yasaklardan arınıp “sana” özgü sürdürülebilir beslenmeyi birlikte planlayalım.Tabaktan da hayattan da doymak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz .

Sevgilerimle...