su kabağından lamba
su kabağından lamba
1,000.00 ₺
Lamba
Lamba
300.00 ₺
Lamba
Lamba
300.00 ₺
Hakkında
Merhaba ben Müberra Esen. 46 sene yurtdışında yaşadım. Orada Türk kadınlarına okuma-yazma kursları verdim. Yurtdışındayken ekonomik özgürlüğümü kazanmak için amatörce uğraş edindiğim su kabağından çeşitli dekoratif objeler ve lambalar üretip sattım.
Türkiye'ye kesin dönüş yaptıktan sonra da
tutkunu olduğum bu uğraşımı devam ettirmekteyim. Bu kez yılların verdiği tecrübe ile su kabağından lambalar, sahilden topladığım taşlarla dekoratif objeler üreterek zamanımı geçirmekteyim.

Su kabağı, deniz kabukları ve deniz taşları hayatımın vazgeçilmezleri oldular adeta. Yeğenlerim ve çocuklarımın ısrarları üzerine bu tutkumu üreten kadınlar kervanına dahil olarak gerçekleştirmek istedim.

Sipariş üzerine; kişiye özel kabaklar üretiyorum. Boncuklama dışında kesme, oyma, tırtıklama, inceltme, dekupajla fotoğraflama tekniği ile çalışıyorum.

Üretkazan platformuna sosyal medya üzerinden denk geldiğimde, " işte aradığım platform" dedim. Kadınların emeklerinin değerlendirildiği Üretkazan platformunda hayallerimi, sevgimi ve emeklerimi sizlerin beğenisine sunmaktan dolayı çok gururluyum.
Ürün & Hizmet Videoları
Belgeler