Hakkında

Merhaba, ben Aylin Arınan,  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği ana dal piyano mezunuyum. Üniversitenin yanısıra Aydın Büyükşehir Belediye konservatuarı Türk Halk müziği bölümü mezunuyum. Çok sayıda Orff Schulwerk yaklaşımı ile ilgili uluslararası eğitimlere yüzyüze ve online olarak katıldım. Fransa'da Conservatoire de Drancy Saxophone ve Conservatoire Maurice Ravel a Villemomble'da iki yıl saksafon eğitimi aldım. Saksafon eğitimime hâlâ devam etmekteyim. Ne demişler; Bilginin sonu olmadığı gibi öğrenmeninde bir yaşı yoktur. 

Üretkazan platformu ile birlikte sizlere online olarak orff schulwerk yaklaşımı ile piyano eğitimi, saksafon başlangıç eğitimi, online yaratıcı nota eğitimi uygulamaları ve online atölyeler ile farklı yaş grupları ile anne-bebek ve anne-çocuk etkinlikleri gibi çalışmalar düzenleyeceğim.  Müzikal derslerin yanısıra Fransızca teori ve konuşma dersleri vermekteyim. 

Online olarak her hafta düzenli olarak hem fransızca öğrenebilir hem de enstrüman eğitimi alabilirsiniz. Müzik ile yeni tanışan öğrencilerin yanısıra güzel sanatlar liselerine ve güzel sanatlar fakülteleri yetenek sınavlarına hazırlanmak için online derslerimize başlayabilirsiniz.

Üretkazan ile birlikte Online dersler ile Türkiye'nin her şehrinden öğrenciler ile buluşacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Kadınlar için böyle bir platformu ülkemize kazandırdığınız için teşekkürlerimi sunuyorum. 

Ürün & Hizmet Videoları