Hakkında

Merhaba,ben Yaren Sancak. Beslenme ve Diyet Uzmanı/Diyetisyenim. Beslenme Danışmanlığı hizmetimde online veya yüz yüze olmak üzere 2 farklı seçenek mevcuttur. Online beslenme danışmanlığı süreci Facetime veya WhatsApp üzerinden ; yüz yüze görüşme için ise ofisim Samsunda bulunmaktadır.

İlk olarak öngörüşme randevumuzu ayarlıyor ve telefon ile öngörüşmede sürecin nasıl ilerlediğini, hangi tahlil ve bilgileri isteyeceğimi,aklınızdaki tüm soruları detaylı bir şekilde konuşuyoruz. Sizi ve yaşam şeklinizi,sağlık durumunuzu,diyet sürecinden beklentilerinizi anlayabilmem için öngörüşmeyi önemsiyorum.

İlk seansımız ortalama 45dk sürüyor, sonraki rutin seanslar 30-45 dk sürüyor. Online veya yüz yüze fark etmeksizin haftada 1 seans şeklinde görüşme en verimli bulduğum seçenek ancak dilerseniz 10 günde 1 olacak şekilde aylık 3 seans da tercih edebilirsiniz. (ücretlendirme değişecektir)

Beslenme danışmanlığımda hedefim hayat boyu sürdürebileceğiniz, sizin yaşam biçiminize uyan bir sağlıklı beslenme düzeni oluşturmak. Her bireyin süreci kendine özgü çünkü hepiniz biriciksiniz. Bu sebeple beslenme planlaması "kişiye özgü" yapılmaktadır.

Besinlerle ve bedeninizle ilişkin yıllardır denediğiniz popüler diyet kültürüyle bozulduysa ; diyetle ilgili klişelerden ve yasaklardan arınıp “sana” özgü sürdürülebilir beslenmeyi birlikte planlayalım.Tabaktan da hayattan da doymak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz .

Sevgilerimle...

Ürün & Hizmet Videoları
Belgeler