Uzman Aile Psikolojik Danışmanı Dolunay Canbulat
ADANA / ÇUKUROVA
Hakkında

Merhaba, ben Uzman Aile Psikolojik Danışmanı Dolunay Canbulat. Psikolojik Danışma ve Rehberlik eğitimini Çukurova Üniversitesinde tamamladıktan sonra uzmanlığımı Mersin Üniversitesinde Aile Eğitimi ve Danışmanlığı üzerine yaptım. Bugüne kadar sistemik temelli oyun terapisi, çözüm odaklı terapi, şiddet mağduru kadın ve çocuklara yönelik sunulacak psikososyal destek hizmeti, çocuğa yönelik cinsel istismarın psikolojik değerlendirmesi&tedavi modelleri, moxo dikkat testi gibi pek çok alanda yetkin kuruluşlar bünyesinde eğitimler aldım. 


Peki neden Üret Kazan’dayım? 


Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği-Kadın ve Çocuk Hakları Komisyonu Adana Başkanı olarak, kadının ekonomik haklarını korumaya ve geliştirmeye, kadınlar arasındaki dayanışmayı arttırmaya çalışan Üret Kazan Platformunda yer almanın benim için gurur verici olduğunu söylemek isterim. 


Bir kadın olarak psikolojik danışma hizmeti üretiyorum. Çocuklarla, ön ergenlerle, ergenlerle, beliren ve genç yetişkinlerle çalışıyorum (2-40 yaş). Profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz bir gün hayat yolculuğunuza bir süreliğine eşlik edip kendinizi daha sağlıklı bir bireye, ailenizi daha sağlıklı bir aileye, çocuğunuzu daha sağlıklı bir çocuğa dönüştürme gayretinize yardım edebilmek için buradayım.  


Sevgiler, 

Saygılar.

Ürün & Hizmet Videoları
Belgeler