Hakkında

Merhaba,

Ben Tuğba, 35 yaşındayım. Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF İşletme bölümünden mezun oldum. Yıllarca atanamadıktan sonra, işsizlikle ve atanamama ile başlayan süreci daha kolay yaşayabilmek adına el emeği bir şeyler üretmeye başladım. Tasarım ve yeni şeyler üretmek küçük yaşlardan bu yana ilgi odağım oldu ve konu buralara kadar geldi. Her ne kadar çok geniş bir kitleye ulaşamamış olsam da kendi ihtiyaçlarımı karşılayabilmek için elimden geleni yapıyorum ve bu beni motive ediyor. 

Bu zorlu süreçte özellikle kadın girişimciler için destek alanları ararken Üretkazan platformu ile karşılaştım. Herkesin bir hikayesi, bir sebebi vardı ve Üretkazan platformu ile hem daha geniş kitlelere ulaşabilmek, hem de "Kadın"a desteğin ön planda olduğunu görmek; buradaki üreten kadınlardan biri olmamı sağladı. Günümüzde hem karşılıksız hem de sınırlarını sizin belirlediğiniz kadına destek alanında çok az seçenek varken, kadınların kendi ayakları üzerinde durmalarını sağlamak amacıyla kurulmuş Üretkazan platformunda olmaktan mutluluk duyuyorum ve destekleri için minnettarım.    

Hep tatlı ve zarif bir dükkan olarak hayal ettiğim işimin adı da bu sebepten Pretty Crochet Store oldu. Kişiye özel tasarım çantalar ile amigurumi bebekler ve daha birçok şey üretiyorum. Sizin sadece sahip olmak istediğiniz ayrıntıları vermeniz yeterli başlamak için :)

Sen yeter ki düşle, birlikte tasarlarız :)

                                                                                                                                                Tuğba

Ürün & Hizmet Videoları
Belgeler