Makrome Çanta
Makrome Çanta
400.00 ₺
Makrome XL Çanta
Makrome XL Çanta
510.00 ₺
Makrome Taç Pembe
Makrome Taç Pembe
85.00 ₺
Makrome Taç Somon
Makrome Taç Somon
85.00 ₺
Makrome Taç Latte
Makrome Taç Latte
85.00 ₺
Bahar Kolye
Bahar Kolye
160.00 ₺
Bahar Kolye Mavi
Bahar Kolye Mavi
160.00 ₺
Bahar Kolye Sarı
Bahar Kolye Sarı
160.00 ₺
Hakkında
Merhaba, ben Sinem Zeynep Köybaşı. Aydın’da doğdum, Anadolu Üniversitesi İşletme Lisans mezunuyum.Üniversiteden mezun olduktan sonra iş arama sürecinde yağlıboya resim ve  takı tasarımı kurslarına katıldım. 2007 yılından bu yana yağlıboya tablolar yapmaktayım. Pek çok karma sergiye katıldım ve 2009 yılında ilk kişisel Yağlıboya Resim Sergimi açtım. 2015 yılında Aydın Büyükşehir Belediye Konservatuvarının açmış olduğu yetenek sınavını kazanarak 3 yıl müzik eğitimi aldım.20 yıldır ADÜ TSM korosunda solist ve korist olarak yer alıyorum. Çok yönlü olmayı ve üretmeyi seviyorum.

Takı yapmaya  hobi amaçlı gittiğim kurs ile başladım ve çok sevdiğim işim haline geldi. Ve farklı el sanatları alanlarında da kendimi geliştirdim. Halk Eğitim Merkezi ve belediyelerin düzenlemiş olduğu pek çok sergiye katıldım. Ayrıca benimle benzer işleri yapan arkadaşlarımla bir araya gelerek özel sergiler açtık.

Yaklaşık 15 yıldır takı, çanta, ev aksesuarı ve pek çok hediyelik eşyayı tasarlayıp SİNEMHOBİ ismi altında satışını gerçekleştiriyorum. Geçtiğimiz yıl, Dekoratif El Sanatları alanında Mili Eğitim Bakanlığı onaylı ustalık belgemi alarak eğitim vermeye de başladım.
 
El emeklerimin sadece yaşadığım ille sınırlı kalmadan,ürün talep eden herkese kolaylıkla ulaşabilecek olması çok sevindirici. Hem de sadece üretici kadınların olduğu bir platformda, büyük firmaların arasında kaybolmadan ulaşılabilir olmak... Tüm üretici kadınları bir araya getiren ve sayesinde; tasarladığım ürünlerin büyük kitlelere ulaşabileceğine inandığım ÜRETKAZAN platformuna teşekkür ederim.   
Ürün & Hizmet Videoları
Belgeler