Aylin ARINAN

Merhaba, ben Aylin Arınan, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği ana dal piyano mezunuyum. Üniversitenin yanısıra Aydın Büyükşehir Belediye konservatuarı Türk Halk müziği bölümü mezunuyum. Çok sayıda Orff Schulwerk yaklaşımı ile ilgili uluslararası eğitimlere yüz yüze ve online olarak katıldım. Fransa'da Conservatoire de Drancy Saxophone ve Conservatoire Maurice Ravel a Villemombl'da iki yıl saksafon eğitimi aldım. Saksafon eğitimime hâlâ devam etmekteyim. Ne demişler; Bilginin sonu olmadığı gibi öğrenmenin de bir yaşı yoktur. Şu an Fransa’da Ile de France bölgesinde piyano öğretmenliği yapıyorum. Baby Musical, Hareket ve müzik atölyeleri çalışmalarıma devam ediyorum.

Her tür ürün ve hizmeti sunan kadın girişimcilerin bir arada olduğu ve son tüketici ile rahatlıkla buluşabildiği Üretkazan platformu ile tanıştığım, üreten ve ürettiğini paylaşan kadınlar ile birlikte olduğum için çok mutluyum. Üretkazan platformu ile birlikte sizlere online olarak orff schulwerk yaklaşımı ile piyano eğitimi, saksafon başlangıç eğitimi, online yaratıcı nota eğitimi uygulamaları ve online atölyeler ile farklı yaş grupları ile anne-bebek ve anne-çocuk etkinlikleri gibi çalışmalar düzenleyeceğim. Müzikal derslerin yanısıra Fransızca teori ve konuşma dersleri vermekteyim. Sadece bulunduğum Ülkedeki hedef kitlemle değil bu müziğe ilgi duyan dünyanın öbür ucundaki kişilerle dahi paylaşabilecek olmanın heyecanı içerisindeyim.

Üretkazan ile birlikte Online dersler sayesinde Türkiye'nin her şehrinden öğrenciler ile buluşacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Kadınlar için böyle bir platformu ülkemize kazandırdığınız için teşekkürlerimi sunuyorum.